Beton Kırma Burdur

betonkırma - Beton Kırma Burdur

As Karot, Burdur de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Burdur ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Burdur ,beton kırım işi Burdur,kiralık kırıcı
Burdur, beton kırma makinaları Burdur ,kiralık beton kırıcılar Burdur,döşeme beton kırma Burdur,perde beton kırımı Burdur, kolon kırma Burdur, döşeme kırımı Burdur, merdiven kırma Burdur, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Burdur da beton delme ,beton kesimi Burdur,beton kırma Burdur ,bina güçlendirme Burdur , kontrollü bina yıkımı Burdur kimyasal dübel Burdur , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Burdur şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,