Beton Kesme Burdur

kesme - Beton Kesme Burdur

beton kesme burdur karot beton kırma ve beton delme ile ilgili alanda taahhüt hizmeti veren bir firmayız…

Bu alanda beton kesme makinaları ile (Derz makinaları) burdur da saha betonu kesimi,asfalt kesimi,döşeme betonu kesimi,tabliye betonu kesimi ve parapet kesimlerini yapmaktadır.

Hidrolik beton kesme makinası sistemleri ile kapı kesimleri,perde betonu kesimleri,pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri,havalandırma boşlukları,asansör boşlukları,merdiven kesimleri vb. yatay ve düşeyde gerekli görülen beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

Hidrolik beton kesme makine fiyatları ekonomik hale getiren bir sistemdir.Kolay kurulumu ve hızlı kesim olanağı ile tercih sebebidir.Hidrolik duvar kesme,hidrolik raylı duvar kesme ve hidrolik raylı beton kesme gibi isimlerle anılabilmektedir.

Halatlı beton kesme sistemleri ile köprü ayağı kesimi,barajlarda ve enerji santrallerindeki kalın beton kesimlerine ,viyadük ve köprü gibi ağır yapılar için gerekli kesimler veya demontajı için gerekli kesimlere ve kontrollü bina yıkımında kat kesimlerinde cevap vermektedir.

Beton kesme firmaları olarak burdur da geniş makine parkı profesyonel ekip ve ekipmanla,kurumsal kimliğimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.burdur da beton kesen firmalar öncülüğü yapan as karot bu alanda burdur da beton kesme fiyatları,beton kesme makinası fiyatları

beton kesim fiyatları,beton kesme testereleri,beton kesme bıçağı,beton kesiciler le ilgili konularda bizlerden yardım alabilirsiniz.

As karot olarak burdur ilinde hem beton delme kesme alanındaki taahhüt uygulamalarımız hem bu alandaki makine ve yedek ekipman satışlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Ayrıca talep edilmesi durumunda burdur da beton kesme makinalarının kiralama konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

burdur da satışa hazır halde,satılık asfalt kesme makinası,satılık hidrolik beton kesme makinası,ikinci el beton kesme makinaları,satılık perde beton kesme makinası,asfalt kesme testereleri,beton kesme bıçakları,beton kesme halatları ve yardımcı ataşmanlar’la satışlarımız devam etmektedir.

Bünyemizdeki derz makinaları tam otomatik ve yarı otomatik,elektrikli,benzinli veya dizel yakıtla çalışmaktadır.Kesilecek betonun kalınlığına göre kesme bıçağı büyük yada küçük takılabilmektedir.

Beton derzleri açılması esnasında özel derz bıçakları,pahlı derz bıçakları ile yapılabilmektedir.

Yatay beton kesimlerinde ise aynı makinalarla Q300mm-Q1500mm beton kesme bıçakları yani beton kesme testereleri takılarak 70 cm beton kalınlığına kadar kesme olanağı sunmaktadır.

Beton kesimleri ve katı yüzey kesimlerinde kullanılan bir diğer sistem ve makine parkı Halatlı beton kesimi olup 70cm den daha fazla kalınlığa sahip beton ve yüzeylerin kesimine olanak sunmaktadır.Beton kesme işini çelik halat üzerinde monte edilmiş elmas boncukları gerçekleştirir.

Güç ünitelerine bağlı halatın dönmesiyle kesim gerçekleşir.Halatlı beton kesme tekniğinde yardımcı aparatlar ile düşey ve yatayda hertürlü kesim yapılabilmektedir.

Halatlı beton kesme ile beton kesme kalınlığı neredeyse sınırsız seviyededir.Elektrikli ve hidrolik ünitelerden oluşan sistemle çalışmaktadır.Sessiz,güvenli,ekonomik ve çok hızlı bir kesim olanağı sunar.

Farklı isimlerle anılabilmektedir.Tel ile beton kesme,telle beton kesme,halatlı beton kesme bunlardan bazılarıdır.

burdur beton kesmeişi,burdur beton kesme, burdur beton kesme kırma, burdur kesme firmasi, burdur kestirme, burdur bina beton kesme,

burdur halatlı tel kesme, burdur elmaslı kesme, burdur beton kesim firmalari, burdur karot, burdur karot beton delme,

burdur karot beton kesme, burdur hidrolik beton kesme, burdur testere ile beton kesme, burdur bahçe duvarı kesme,

burdur parapet kesme, burdur kolon kesme, burdur döşeme kesme, burdur köprü kesme, burdur bina kesme

burdur beton delme firmaları,burdur beton kesme firmaları,burdur karot ile beton kesme,burdur karot çürütme sistemi,burdur hidrolik karot ile kesme,

burdur hidrolik raylı kesme,burdur duvar perde beton kesme,burdur döşeme betonu kesme,burdur hidrolik beton kesme,burdur halat ile beton kesme,

burdur sınırsız metre tel halat,burdur elmaslı tel kesme,burdur elmaslı beton kesme,burdur derz ile beton kesme,burdur derz saha beton kesimi,

burdur asfalt kesme,burdur kimyasal dübelleme,

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde

barındırmaktadır. ASKAROT burdur beton kesim alanında Profesyonel firmadir..

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]
Tags: